top of page

cz| My si rozumíme. Začátek

Skončil říjen a začal listopad. Skončily "Simple Moments", a fotografie a příběhy rodin teprve čekají na sdílení. Byl to můj první pokus o sjednocení různých lidí a různých rodin do jednoho projektu, do jednoho celku. A myslím, že se to povedlo. :)

Teď přišel čas na další. Listopad bych ráda věnovala portrétům. Portrétům mezigeneračním. Cílem je, dostat na focení vaši babičku nebo dědečka. Sama vím jak těžké to může být. Oni se často necítí dobře před objektivem, obvykle se stydí za to, jak vypadají, myslí si, že nikdo nepotřebuje jejich fotografie - “praskne Vám čočka”, “mne nefoťte”, “už jsem na to příliš stará”… Tolikrát jsem to od nich slyšela.


Je to velká škoda! Kolik hezkých fotografií mají vaše prarodiče? A kolik takových fotografií máte vy se svými prarodiči?

Právě toto bude můj hlavní cíl pro měsíc listopad a projekt “My si rozumíme”. Ráda bych spojila generace a jejich příběhy, fotila vnoučata a prarodiče. Můžete svým prarodičům klidně říct, že pojedete prostě za jednou kamarádkou k ní domů a ona udělá jednu fotku. Myslím, že by to pro ně měl být menší stres, než mluvit o “focení". Také to bude u mne doma a ne v nějakém ateliéru, tak doufám, že to pomůže aby se uvolníly.

Já, máma, babička a segra

Podmínka - tisk fotografií a v průběhu listopadu.

Těším se na vás a vače prarodiče!Naty


bottom of page