top of page

cz| Do lidských životů vstupuji opakovaně


Elišku jsem poznala před dvěma lety, když byla těhotná s Martinem. Už tenkrát mi bylo potěšením být v rámci focení součástí její životní cesty. Před časem se mi ozvala v souvislosti s mým novým projektem #SimpleMoments, zachycujícím neopakovatelnou jedinečnost momentů každého dne s tím, že přesně takové fotky by si moc přála. Chtěla si toto období se synem pamatovat bez strojených póz a umělých úsměvů. Prostě takové jaké opravdu bylo.

Nebyl žádný plán. Žádné očekávání.

Jednoho rána jsme se společně sešli na dětském hřišti, kam pravidelně chodívají. Jelikož Martin je na nohou od brzkých ranních hodin, měli jsme celé hřiště jen pro sebe. Ticha hřiště bez dětí jsme si s dvouleťákem užili jen chvíli, protože pak již šlo všechno hodně rychle. Martin běhal, lozil, skákal a Eliška spolu s ním. Smál se i protestoval. Byla to plejáda emocí a radosti.  Byly to jejich chvíle strávené ve dvou, což se velmi brzy změní.

Přeji jim, ať si vždy najdou chvilku pouze jeden pro druhého. A já se už moc těším až někdy v budoucnosti opět vstoupím do jejich životů.
 


bottom of page